• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-7414-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

رئیس هسته گزینش آموزش و پرورش خراسان‌شمالی :

نگاه گزینش نگاه اصلاحی به مشکلات فرهنگیان است

رئیس هسته گزینش آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: نگاه گزینش به مشکلات نگاه اصلاحی و به دنبال رفع مشکل پرسنل است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، علی عاقل در نشست صمیمی با همکاران اداره کل استان اظهار کرد : یکی از مبادی ورودی نیروی انسانی به آموزش و پرورش هسته گزینش بوده که کارهای تحقیقات و مصاحبه را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: روش های جذب نیرو در آموزش و پرورش شامل «دانشگاه فرهنگیان ، برگزاری آزمون (ماده 28)، نیروی حق التدریس دولتی و غیر دولتی، سرباز معلم و بسته های حمایتی است .

عاقل بیان کرد : بررسی پرونده های نیروی های حق التدریسی ،  قراردادی ، پیمانی  و  رسمی آزمایشی آموزش و پرورش ، کانون پرورشی فکری ، اداره کل نوسازی و دانشگاه فرهنگیان در طول سال برعهده هسته گزینش است .

وی گفت : بعد از جذب نیروی انسانی سلامت نیروی انسانی با سایر اداره ها از جمله بازرسی ، هئیت تخلفات ، حراست مورد بررسی قرار می گیرد.

عاقل با اشاره مسائل مورد بررسی در گزینش، عنوان کرد : مسائل شامل (اعتیاد ، مسائل اخلاقی و مسائل اعتقادی) قبل از رسمی شدن  نیروی ها بر عهده گزینش است.

وی ادامه داد:  در گزینش افراد، میزان شرایط حال است، چه بسا افرادی بوده اند که در  گزینش سال های قبل رد شده اند اما در آزمون فعلی در گزینش رای مثبت گرفته اند.

عاقل گفت: برگزاری جلسه با معاونان اداره کل و شورای معاونان شهرستان جهت اطلاع رسانی کامل از ضوابط گزینش ،جلسه با مدیران مدارس ونیروهای خدماتی از برنامه های این هسته بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: