• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

چشمان بیدار این ملت در حال رصد نفوذ دشمنان است

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی مردم این استان را مردمی ولایتمدار، ولایت محور و ولایت باور توصیف کرد و افزود: چشمان بیدار این ملت در حال رصد نفوذ دشمنان است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی صبح امروز در راهپیمائی مردم بجنورد در محکومیت اغتشاشات اخیر اظهار کرد: از افتخاراتمان این است که خراسان شمالی در روزهای اخیر جزو سالم ترین استان های کشور بوده است.

وی با بیان اینکه مدیران نظامی و انتظامی به خوبی از مردم حمایت کرده و نظم اجتماعی را کنترل کردند، ادامه داد: سر مهره ها و اعضای اصلی اغتشاشات اخیر در خراسان شمالی بازداشت و در اطلاعات به دست آمده غریب به اتفاق آن ها، اهل این استان نبوده اند.

امام جمعه بجنورد با تاکید بر شناسایی مهره های اصلی و دستگیری آن ها، خاطرنشان کرد: دشمنان نظام بدانند که این ملت انقلابی است.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند من یک انقلابی ام، تصریح کرد: ملت ایران نیز پیرو همین رهبری اند.

وی با اشاره به اینکه قرآن کریم به دو کلمه غلیظ و غلظت اشاره کرده است، در شرح این دوکلمه اظهار کرد: خداوند در قرآن تاکید کرده است که امت اسلام قوی، راست قامت، محکم و استوار است و با غلظت و شدت با دشمن غلیظ خود برخورد می کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خطاب قرآن کریم به ملت بردبار را اینگونه توصیف کرد: هیچ قدمی برنمی دارید مگر آنکه دشمنان شما ناراحت می شوند.

حجت الاسلام یعقوبی هدف ملت ایران برای حضور در صحنه های اجتماعی را دفاع از آرمان های خون شهداء دانست و اضافه کرد: دشمنان اسلام از حضور چشمگیر ملت ایران خشمگین اند و از این خشم باید بمیرند.

وی با بیان اینکه آشوب گر راه به جایی نمی برد و ملت راه را بر آن هامی بندد، تصریح کرد: اغتشاشگر به مانند حباب روی آبی است که ملت خروشان با نسیمی این حباب ها را از بین برده و آنگاه که سیل خروشان جاری شود، حباب محو می شود.

وی در ادامه سخنان خود به نفرین مولای متقیان خطاب به آشوبگران اشاره کرد و یادآور شد: اما علی (ع) فرمود مبارک مباد چهره ای که در هیچ صحنه ای دیده نمی شود مگر در آَشوب.

امام جمعه بجنورد خاطرنشان کرد: خیر و برکتی در زندگی این آشوب گران وجود ندارد.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: انسان های ترسو شیشه شکسته و خرابکاری می کند، حباب توخالی است اما رودخانه پشتوانه حیات دارد.

امام جعه بجنورد در بخشی از سخنان خود خطاب به دولتمردان و مسئولان خواستار رسیدگی به مسائل بحق و مشکلات مردم شد.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه مردمی که حتی امروز در راهپیمایی ها شرکت می کنند از گرانی رنج می برند اما پای عهد خود ایستاده اند، خاطرنشان کرد: ملت صبور است اما مردم حق دارند مشکلات خود را بازگو کرده و مطالبات به حق خود را از مسئولان بخواهند.

وی با تاکید بر اینکه صف اغتشاش از اعتراض جدا است، گفت: بیان حق ایرادی ندارد اما مراقب باشیم دشمنان از مطالبات بحق ما سواستفاده نکند.

وی به درخواست اخیر سفر رئیس جمهور فرانسه به ایران اشاره کردو افزود: چگونه وزارت خارجه ایران موضع گیری قاطعی نکرده و آن ها ادعا می کنند که ملت ایران تروریست است و سفر را لغو می کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی یادآور شد: در برابر این مواضع نابحق باید وزارت خارجه قبل از آنکه دیر شود، قاطعانه مواضع خود را به پشتوانه این ملت بیان کند.

به گزارش ایسنا در این راهپیمایی مردم بجنورد شعارهای مرگ بر آمریکا، ما همه با هم هستیم، پیرو رهبر هستیم، خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست و ملت ما بیدار است، از اغتشاشگر بیزار است، سر دادند.

در پایان این مراسم قطعنامه ای در سه بند قرائت شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: