• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-888-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

نفرات برتر مسابقات کشتی پهلوانی خراسان‌شمالی معرفی شدند

سرپرست ورزش و جوانان اسفراین گفت: رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی خراسان‌شمالی با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مهدی بهمنیار با اشاره به حضور بییش از 90 کشتی گیر در این مسابقات، گفت: مسابقات انتخابی کشتی پهلوانی استان با شرکت 91 کشتی‌گیر در قالب 6 تیم از شهرستان‌های بجنورد، اسفراین، شیروان، جاجرم، گرمه و فاروج در محل سالن ورزشی شهید مرادیان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی افزود: این مسابقات در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان در شش وزن بزرگسالان و جوانان 60 ، 70 ، 80 ، 90 ، 100 و 100 + کیلوگرم و در نوجوانان 50 ، 60 ، 70 ، 80 ، 90 و 100 کیلوگرم بصورت یک حذفی و شانس مجدد برگزار شد.

بهمنیار ادامه داد: منتخبین این دوره از مسابقات به‌عنوان منتخبان استان به رقابت‌های کشوری بزرگسالان در مشهد مقدس و نوجوانان و جوانان در تهران اعزام خواهند شد.

وی افزود: در پایان این دوره از مسابقات در رده سنی بزرگسالان در وزن 60 کیلو مهدی علمی از اسفراین، 70 کیلوگرم علی عباسی از اسفراین،80 کیلوگرم امین قلیزاده از اسفراین، 90 کیلوگرم احسان قلیزاده از اسفراین، 100 کیلوگرم مجتبی کلانتریان از اسفراین و 100+ کیلوگرم حسن عباسپور از فاروج به مقام اول رسیدند.

بهمنیار ادامه داد: در رده سنی جوانان نیز در وزن 60 کیلوگرم مسعود داوودی از گرمه، 70 کیلوگرم حسین حسینی از شیروان ، 80 کیلوگرم جلال خوش‌قامت از شیروان، 90 کیلوگرم رسول طاهری از گرمه، 100 کیلوگرم میلاد علیزاده از اسفراین و 100+ کیلوگرم ابوالفضل سجادی از جاجرم مقام نخست را از آن خود کردند.

وی یادآورشد: در رده سنی نوجوانان در وزن 50 کیلوگرم جواد صدیق از شیروان، 60 کیلوگرم محسن نیستانی از بجنورد،70 کیلوگرم علی داوودی از شیروان، 80 کیلوگرم محسن قلیزاده از اسفراین و 85+ کیلوگرم جواد رهبر از گرمه به‌عنوان نفرات اول هر وزن این دوره از مسابقات معرفی شدند.

بهمنیار خاطرنشان کرد: در نتایج تیمی نیز تیم اسفراین در سکوی نخست ایستاد و تیم بجنورد و تیم جاجرم به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: