• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-10314-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

راه اندازی خانه های جوان خراسان‌شمالی در مرحله جانمایی

معاون فرهنگی و ساماندهی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌شمالی گفت: هم اکنون راه اندازی خانه های جوان در استان در مرحله جانمایی و طراحی نقشه قرار دارد.

امان الله فیروزه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، خراسان‌شمالی اظهارکرد: از سال گذشته مقرر شده است در این استان هشت خانه جوان در هر یک از شهرستان ها راه اندازی شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون این مهم در مرحله جانمایی و طراحی نقشه است، ادامه داد: به منظور راه اندازی این تعداد خانه جوان در استان باید 70 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع استانی و ملی اختصاص یابد.

فیروزه افزود: پس از طرارحی نقشه و تخصیص اعتبار لازم کلنگ زنی و شروع عملیات عمرانی در سال آینده آغاز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در ایام الله دهه فجر همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خانه جوان مرکز استان در فضای استیجاری آغاز به کار می‌کند تا در زمان معین ساختمان جدید احداث شود.

فیروزه گفت:خانه جوان محلی است تا جوانان بتواند توانمندی‌های خود را به یکدیگر ارائه داده و از این ظرفیت ها در انجام یک کار گروهی بهره ببرند.

وی با بیان اینکه فعالیت ها در این مرکز با رویکرد فرهنگی و اجتماعی انجام می‌شود، افزود: خانه جوان در بخش سرگرمی،ورزشی و آموزشی ویژه سازمان‌های مردم نهاد و جوانان استان راه اندازی می‌شود.

فیروزه با اشاره به ایجاد سالن‌های کنفرانس در خانه های جوان ویژه سازمان‌های مردم نهاد و برپایی برنامه‌های آنان، یادآورشد: در قسمت ورزشی نیز بازی‌هایی همانند دارت، پینگ پونگ و فوتبال دستی پیش بینی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: