• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-3290-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

اسفراینی ها بیشتر به متخصص داخلی مراجعه می کنند

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین گفت: مردم شهرستان اسفراین در درمانگاه های تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین بیشتر به متخصص داخلی مراجعه کرده اند .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از وبدا، دکتر فرامرز یعقوبی با بیان اینکه در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و با بررسی اطلاعات بیماران سرپایی درمانگاه، در 9 ماه نخست امسال پنج هزارو 850بیمار پذیرش شده اند، افزود: متخصصین داخلی با پذیرش  13 هزار و 119 بیمار بیشترین آمار ویزیت را به خود اختصاص داده است .

وی افزود: متخصصین قلب نیز با ویزیت11 هزار و131 بیمار، در رده دوم پذیرش بیمار در درمانگاه های تخصصی این بیمارستان قرار دارند .

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین با اشاره به اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) امسال توانسته 30متخصص جذب کند، گفت: این متخصصین در رشته های اطفال، جراحی، قلب، ارتوپدی، زنان، داخلی، چشم ، گوش و حلق و بینی، مغز و اعصاب ، اعصاب و روان،کلیه و مجاری ادراری و بیهوشی فعالیت می کنند .

یعقوبی همچنین از ارائه خدمات اسپیرومتری، هولتر فشار، اکو، تست ورزش، نوار مغز  و قلب در درمانگاه های بیمارستان امام خمینی(ره) خبر داد و افزود: شهروندان می توانند  همه روزه  به صورت حضوری و یا با شماره 6 -  37226002تا6  ، داخلی 262  برای نوبت دهی اقدام کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: