• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4784-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معرفی بیش از 50 طرح و واحد صنعتی به بانک برای دریافت تسهیلات کم بهره در آذرماه 96

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی از معرفی بیش از 50 طرح و واحد صنعتی به بانک برای دریافت تسهیلات در آذرماه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت اظهار کرد: بیش از 50 طرح و واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی در این استان برای دریافت تسهیلات با نرخ کارمزد هشت درصد به بانک ها معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه پیگیری های لازم برای تسریع در دریافت این تسهیلات در دستور کار است، اضافه کرد: این تسهیلات با همکاری بانک سینا، استانداری خراسان شمالی و بنیاد علوی به متقاضیان پرداخت می شود.

وحدت ادامه داد: صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی نیز در این راستا حمایت در جهت اخذ وثیقه تا سقف 30 میلیارد ریال خواهد داشت.

وی همچنین از برگزاری پنج دوره آموزشی ویژه شاغلین در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان طی ماه گذشته خبر داد.

وی عناوین این دوره ها را اصول و روش لابی گری، آشنایی با اصول بازاریابی بین الملل، مدیریت سبز، آشنایی با دانش پلیمرها و خواص پلاستیک و اصول و فنون بازاریابی ذکر کرد.

ایشان خاطر نشان کرد: از اقدامات انجام شده در آذرماه، هماهنگی و پیگیری لازم به منظور بازدید هیئت تجاری ترکیه از شهرک صنعتی بیدک و واحد صنعتی کیا الکترود شرق با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی بوده است.

وحدت انتخاب مجری پروژه انتقال فناوری جهت شناسایی عارضه های فناورانه و درج در سایت IKTECH و حمایت از حضور دو واحد صنعتی مستقر در شهرک و دو ذینفع خوشه فرش جهت حضور در نمایشگاه های داخلی را از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه صنایع کوچک شهرک های صنعتی خراسان شمالی در آذرماه ذکر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: