• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5084-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

731 هزار نفر در خراسان‌شمالی سهام عدالت می گیرند

مدیر کل اقتصاد و دارایی خراسان‌شمالی گفت: در این استان 731 هزار نفر مشمول دریافت سود سهام عدالت هستند .

رضا بهمن پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی اظهار کرد: سود این سهام در سه مرحله از روز گذشته تا پایان سال به حساب افراد واریز خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری به محل خاصی ندارد .

وی با اشاره به واریز سود سهام عدالت برای 731 هزار نفر در استان، ادامه داد: سود سهام عدالت فقط به افرادی تعلق می گیرد که براساس اطلاعیه های قبلی به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده و به عنوان مالک سهم مشخص شده اند.

بهمن پور افزود: سود سهام عدالت برای افرادی که سهام عدالت آنها کامل و 10 میلیون ریال بوده از جمله مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، یک میلیون 500 هزارریال است که درسه مرحله شامل هر مرحله 500 میلیون ریال واریز می‌شود.

وی ادامه داد: برای سایر افراد نیز که سهام عدالت آنها حدود 470 هزار تومان است و هنوز تکمیل نشده این سود حدود 75 هزار تومان محاسبه شده و در سه نوبت شامل هر نوبت250هزار ریال واریز خواهد شد .

بهمن پور با بیان اینکه سهام داران، سود سهام عملکرد سال گذشته خود را دریافت خواهند،افزود: سهامداران به شرط اینکه شماره حساب شبای خود را در سامانه سهام عدالت وارد کنند مشمول دریافت سود سهام عدالت می شوند.

وی از مردم خواست اگر سوالی در این زمینه دارند با تلفن مرکز پاسخگویی سهام عدالت به شماره 83338-021  و یا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir   در میان بگذارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: