• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5384-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی:

شهرداری بجنورد به قول خود برای ساماندهی میدان دام بجنورد عمل نکرده است

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: شهرداری بجنورد به قول خود برای ساماندهی میدان دام بجنورد عمل نکرده است.

محمد علی صدری زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه شکایاتی مبنی بر بی برنامگی حاکم بر میدان دام بجنورد، عدم نظارت بر نحوه فعالیت دلالان در این میدان، اخذ مبالغ بالا و سلیقه ای توسط دلالان و وجود مشکل در باسکول و توزین دام به این سازمان واصل شده است، اظهار کرد: ساماندهی میدان دام بر عهده این سازمان نیست بلکه بر عهده شهرداری است.

وی افزود: پیگیری های لازم برای رفع این مشکل انجام شد و به شهرداری پیشنهاد شده است تا برای افرادی که در میدان دام فعالیت می کنند شناسنامه ای صادر شود تا بر اساس این شناسنامه بر فعالیت آن ها رسیدگی شود.

صدری زاده ادامه داد: از اداره کل دامپزشکی نیز درخواست شده تا امر صدور مجوزهای ورود و خروج دام را نیز برای افرادی انجام دهد که دارای این شناسنامه هستند.

وی اظهار کرد: شهرداری قول داد تا بررسی های لازم را به عمل آورد و شناسنامه های لازم را صادر کند اما تاکنون اقدام خاصی در این رابطع انجام نشده است.

این مقام مسئول بیان کرد: اداره کل استاندارد نیز باید بررسی های لازم را از باسکول هایی که در آنجا مستقر شده اند به عمل می آورد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر دلال ها در میدان دام بجنورد به گونه ای عمل می کنند زمانیکه دامدار می خواهد دام خود را به شخصی بفروشد حق صحبت کردن  ندارد و فقط باید خود دلال معامله را جوش دهد و رقم را مشخص کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: