• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-1088-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

پایان رقابت‌های پاورلیفتینگ شمال شرق کشور با ثبت رکورد جدید

  رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان‌شمالی از پایان رقابت‌های پاورلیفتینگ شمال شرق کشور در بجنورد با ثبت رکورد جدید کشوری در حرکت لیفت خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، به نقل از روابط عمومی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان، سید احمد وکیلی اظهارکرد: مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم شمال شرق کشور که در بجنورد آغاز شده بود روز گذشته جمعه 22 دی ماه با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به پایان رسید.

وی گفت: بیش از 100 ورزشکار از استان‌های خراسان شمالی ، خراسان رضوی و جنوبی ، سمنان ، مازندران ، گلستان و تهران در قالب 10 تیم طی دو روز ودر رده سنی نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان با هم به رقابت پرداختند.

وکیلی با اشاره به سطح بالای این رقابتها از ثبت رکورد جدید کشوری در بخش لیفت، گفت: در قسمت لیفت سعید برزگر از استان گلستان با ثبت رکورد 310 کیلو گرم توانست 10کیلو گرم رکورد کشور را جابجا کند .

وی عنوان کرد:در پایان رقابتهای پاور لیفتینگ بدون لوازم شمال شرق کشور تیم فریمان در مجموع تیمی در جایگاه نخست ایستاد و تیمهای تربت حیدریه و سبزوار در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

وکیلی یادآورشد: در نتایج تیمی نوجوانان تیم فریمان با 54 امتیاز اول شد و تیمهای سبزوار و شیروان به ترتیب با کسب امتیاز 34 و 32 در جایگاه دوم و سوم ایستادند در این رده سنی امیر نور حسینی به عنوان اورال مسابقات معرفی شد.

وی گفت: در رده سنی جوانان تیم تربت حیدریه با 55 امتیاز درسکوی اول قهرمانی جا گرفت و تیمهای گلستان و سبزوار با 37 و 25 امتیاز دوم و سوم شدند در این رده سنی نیما درخشانی به عنوان اورال مسابقات معرفی و تقدیر شد.

وکیلی یادآورشد: در رده سنی بزرگسالان تیم سبزوار در سکوی نخست ایستاد و تیمهای تربت حیدریه و فریمان مقامهای دوم و سوم را به خود اختصاص دادند، در این بخش سعید برزگر اورال مسابقات را به خود اختصاص دادند و با دریافت لوح و مدال قهرمانی تقدیر شد.

وی خاطرنشان کرد: در مستر یک نیز تیم بجنورد در سکوی نخست ایستاد و تایباد و خراسان رضوی دوم و سوم شدند دراین رده سنی نیز علی منصور کوهی به عنوان اورال مسابقات معرفی شد.

گفتنی است سعید برزگر از استان گلستان از سوی کمیته برگزاری مسابقات به عنوان بازیکن ومربی اخلاق معرفی شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: