• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-13214-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

خیرین در خراسان‌شمالی به 70 درصد تعهدات ساخت مدرسه عمل کردند

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان‌شمالی گفت: در حال حاضر خیرین در این استان به 70 درصد تعهدات ساخت مدرسه در مناطق مختلف عمل کرده اند.

پرویز ایمانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی اظهارکرد: طی سال جاری خیرین مدرسه ساز در این استان برای ساخت 167 کلاس درس در قالب 48 پروژه تعهد کردند که تاکنون 70 درصد این تعهدات اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 120 کلاس درس طی امسال توسط خیرین احداث شده است، گفت: 30 درصد باقی مانده از تعهدات خیرین نیز پیگیری می شود تا در کمترین زمان ممکن اجرایی شود.

ایمانی با اشاره به جذب 71 خیر جدید طی سال جاری، یادآورشد: امسال خیران در این استان 117 میلیارد ریال برای ساخت و ساز فضاهای آموزشی متعهد شدند.

وی با بیان اینکه این میزان تعهد در قالب وجه نقد، زمین ، واحد مسکونی و تجاری است، افزود: با توجه به نیازسنجی های به منظور لزوم ساخت مدرسه در کدام منطقه، به همه خیران به ویژه غیر بومی ها مکان ساخت مدرسه براساس نیاز استان تعریف و پیشنهاد می‌شود.

ایمانی خاطرنشان کرد: خیران بومی نیز بیشتر میل یه ساخت مدرسه برای روستا و یا شهر خود دارند، اما در صورتی که در منطقه آنان نیاز به ساخت مدرسه نباشد، پیشنهاد ساخت مدرسه در نزدیکترین منطقه به محل مورد نظر آنان طبق نیازها اعلام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: