• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3684-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی:

12.7 میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران با استفاده از ظرفیت اوراق خزانه پرداخت شد

استاندارد خراسان شمالی گفت: 12.7 میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران با استفاده از ظرفیت اوراق خزانه پرداخت شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمد رضا صالحی در جلسه شورای برنامه ریزی استان افزود: این امر سبب شد تا پیمانکاران نیز بتوانند طلب خود را به بخش هایی همچون امور مالیاتی پرداخت کنند.

وی ادامه داد: دستگاه هایی که هنوز قراردادی با سازمان برنامه ریزی منعقد نکرده اند به زودی این امر را انجام دهند چراکه زمان زیادی برای جذب منابع باقی نمانده است.

صالحی اظهار کرد: اگر مدیرانی فکر می کنند که توان جذب منابع را ندارد اعلام کنند در غیر این صورت امر جابجایی را خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن مدیران برای سال آینده نیز اولویت های عمرانی و پروژه هایی که درصدد هستند اجرایی کنند را به دبیرخانه سازمان مدیریت استان اعلام کنند.

نماینده عالی دولت در استان در ادامه گفت: تا سال 1400 ناوگان حمل و نقل عمومی شهری نوسازی خواهد شد و برنامه های لازم در این رابطه باید نوشته شوند.

وی در رابطه با ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری نیز بیان کرد: طرح های مرتبط با این موضوع باید به سوی طرح های دانش بنیان و صادرات گرا پیش رود و اگر غیر از آن باشد اشتغال ایجاد شده موقتی خواهد بود.

صالحی در مورد طرح های اولویت دار در فاینانس نیز گفت: خراسان شمالی میتواند طرح های زیادی در این رابطه ارائه دهد به عنوان مثال در حوزه سد و یا آزاد راه بجنورد به جنگل گلستان با اولویت کلاله از جمله این طرح ها هستند.

گفتنی است در این جلسه طرح آماده سازی 317 هکتاری حمزانلو و همچنین اختصاص مبلغ 180 میلیون تومان برای شهر بجنورد و 140 میلیون تومان برای اسفراین به منظور ادامه مطالعات بازآفرینی کالبد شهری در مناطق حواشی شهر و بافت فرسوده مصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: