• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-5284-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

نماینده بجنورد مطرح کرد:

شرایط بد هوایی بهانه‌ای برای شرکت‌های هواپیمایی جهت کنسلی پروازهای فرودگاه بجنورد

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس گفت: شرکت های هواپیمایی، شرایط بد آب و هوایی را بهانه ای برای کنسل کردن پروازهای خود در فرودگاه بجنورد می کنند.

دکتر علی قربانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، افزود: برای هواپیماها در شرایط بد جوی هوا امکان نشستن به علت کمبود دید وجود ندارد و به همین علت بیشتر پروازها طی این روزها کنسل می شود.

وی ادامه داد: اما اخیرا شاهد آن هستیم که در روزهای دیگر همچون دوشنبه ها نیز پروازها کنسل می شود این درحالیست که  به هیچ عنوان شرایط آب و هوایی برای نشستن پروازها نامناسب نبوده است.

قربانی اظهار کرد: متاسفانه شرکت هواپیمایی این پروازها را به خاطر کسب سود بیشتر در سایر مسیرها لغو می کنند این درحالیست که تعداد زیادی از مسافران در فرودگاه بجنورد سرگردان باقی می مانند و یا باید سفرهای خود را کنسل کنند و یا مجبور می شوند با سایر وسایل نقلیه، سفر خود را انجام دهند.

وی تصریح کرد: دولت به منظور جلوگیری از به وجود آمدن چنین مشکلاتی در استان های محرومی همچون خراسان شمالی، باید مشوق و اعتباراتی را در نظر بگیرد تا سرمایه گذار راغب باشد پروازهای خود را در چنین استان هایی انجام دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: