• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-1585-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی:

حضور در راهپیمایی 22 بهمن، اثبات قدرشناسی ملت است

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار است.

محمود ثمینی در گفت و گو با ایسنا منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: ملت ایران مردمی قدرشناس هستند و با پشتیبانی از نظام اسلامی و ارج نهادن به رهبری انقلاب؛ پشتوانه مسئولان نظام هستند.

وی ادامه داد: با توجه به خدمات گسترده ای که انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته، برای مردم داشته و در حوزه های مختلف آب، برق، گاز، راه، مخابرات و ده ها حوزه عمرانی و اقتصادی در دور ترین نقاط خدمات ارائه داده است، مردم قدرشناس اند.

فرماندار بجنورد هدف استکبار جهانی را ایجاد یاس و ناامیدی در دل مردم علیه نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: ملت ایران پس از پیروزی انقلاب، در صحنه های مختلف نظیر راهپیمایی روز قدس و 22 بهمن همواره حضور گسترده و پررنگی داشته اند.

ثمینی همین حضور و پشتیبانی ملت از نظام را عامل خنثی کردن توطئه های دشمنان دانست.

وی اضافه کرد: البته حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال با توجه به وقایع اخیر الزامی است و دوباره دشمنان کشور جوش و خروش مردم در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را خواهند دید.

وی گفت: از مردم و مسئولین در تمام نقاط خراسان شمالی دعوت می شود تا با حضور گسترده و پر رنگ خود در راهپیمایی فردا، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: