• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-12114-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

صنایع خراسان‌شمالی 1040 میلیارد ریال به شرکت گاز بدهی دارند

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌شمالی گفت: این شرکت از صنایع استان 1040 میلیارد ریال طلب دارد.

حسن میربلوکی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، اظهارکرد: هم اکنون در سطح استان پتروشیمی 490 میلیارد ریال،آموزش و پرورش 20 میلیارد ریال، کارخانه سیمان 35 میلیارد ریال و آلومینا جاجرم 44 میلیارد ریال و کارخانه قند نیز 32 میلیارد ریال به این شرکت بدهکار هستند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیشترین بدهی در قالب 490 میلیارد ریال مربوط به مجتمع پتروشیمی بوده این بدهی بابت اختلاف حساب ها است که امیدواریم به زودی تعیین تکلیف شود.

میربلوکی یادآورشد: صنایع و بخش خانگی و تجاری باید با پرداخت به موقع بهای گاز مصرفی خود این شرکت را در ارائه خدماتن بیشتر به روستاییان یاری کنند.

وی با اشاره به افزایش 10 درصدی مصرف گاز در بخش صنایع، افزود: خوشبختانه مصرف گاز در این ایام در استان کاملا تحت کنترل بوده و مردم به خوبی همکاری کردند و این در حالیست که طی سال جاری تعداد مشترگان گاز در استان نیز سه درصد افزایش داشته است.

میربلوکی عنوان کرد: در حال حاضر صنایعی که در استان از سوخت مایع استفاده می‌کنند شناسایی شده تا گاز جایگزین سوخت آنان شود.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا 15 صنعت در استان شناسایی شد و در ایام الله دهه فجر گازرسانی به آنان صورت گرفت و 642 لیتر سوخت مایع آنان حذف و گاز جایگزین شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: