• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-6784-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

آب در صورت افزایش مصرف آن در خانه تکانی ها در شهرهای خراسان شمالی قطع می شود

مدیر روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب خراسان شمالی از قطع شدن آب طی ماه آینده در صورت افزایش مصرف آن در خانه تکانی ها خبر داد.

ربانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به کاهش شدید میزان بارندگی ها در سال جاری و به دنبال آن کاهش منابع آبی در این استان گفت: این شرکت به دنبال آن است تا به دنبال قطع کردن آب نرود اما اگر روند مصرف آب در خانه تکانی های آخر سال به شدت افزایش یابد و مخارن آبی با افت شدید مواجه شود مجبور به قطع اب خواهد شد.

وی تاکید کرد: مردم در خانه تکانی های پایان سال به موضوع کاهش شدید منابع آبی و همچنین استفاده صحیح آب توجه ویژه داشته باشند.

ربانی افزود: به همین دلیل به دنبال آن هستیم تا کمپین نه گفتن به شستشوی قالی در منازل را برای شست و شوهای پایان سال ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: شستن قالی در پایان سال یکی از موارد نگران کننده ای است که آب زیادی را مصرف می کند و به مردم توصیه می شود فرش هایی که نیاز به شست و شو دارند را به قالی شویی ها بسپارند.

به گفته مدیر روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب خراسان شمالی، منابع آبی قالی شویی ها جدای از آب شرب است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر دو شهر شیروان و اسفراین با کمبود شدید مخازن آبی مواجه هستند و باید مردم استفاده درست آب را در دستور کار خود قرار دهند.

ربانی با بیان اینکه یک اکیپ نظارتی نیز به منظور جلوگیری از هدر رفت آمد تشکیل شده است، خواستار آن شد تا مردم نیز با مشاهده هدر رفت آمد از سوی برخی دیگر از افراد همچون شست و شوی کوچه و یا خودرو با شماره 122 تماس بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: