• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

امنیت به منزله ناموس هر کشور است

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تاکید بر اینکه خوشبختانه همیشه ایران اسلامی حرف اول منطقه در مسئله امنیت را می زند، گفت: امنیت به منزله ناموس هر کشور است.

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در گفت و گو با ایسنا منطقه خراسان شمالی ضمن تاکید بر اتحاد مردم و هوشیاری همیشگی مسئولین امنیتی کشورمان، اظهار کرد: هرکسی بخواهد به ناموس مان تجاوز کند، تماشاگر نیستیم و در همان لحظه اول از اقدام خود پشیمان می شوند.

وی ایران اسلامی را میراث خون بهای هزاران شهید غیرت مندی توصیف کرد که برای دفاع از ناموس و میهن خود از خونشان گذشتند.

امام جمعه بجنورد تصریح کرد: ملت ایران این غیرت و میهن پرستی را از شهدا به ارث برده است.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه حفظ امنیت کشور بهایی دارد، اضافه کرد: در اتفاقات ماه های اخیر دیدیم که عده ای با خرابکاری سعی در ایجاد اغتشاش در جامعه داشتند اما با هوشیاری مسئولین و دقت مردم تمام توطئه هایی که ریشه در نقشه های استکبار داشت نقش برآب شد.

وی ادامه داد: گاهی برای تشخیص مهره های اصلی از فرعی لازم است مدارا کنیم اما این سازش به معنای تحمل خرابکاری و تماشای هر اقدامی علیه امنیت کشور نیست.

امام جمعه بجنورد اظهار کرد: تامین امنیت و هوشیاری مسئولان مربوطه به گونه ای باشد که در مخیله خود نیز به فکر خرابکاری نیفتند.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به حوادث دلخراش شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) نیز گفت: با هوشیاری مسئولان امر و اقدام به موقع نباید دیگر شاهد تجاوز و تعدی عده ای ساختار شکن باشیم.

وی به امنیت مثال زدنی کشورمان در شراط نا امن منطقه اشاره کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران به مانند شیر غرنده در همه میادین است و نباید به افرادی که توسط بیگانگان اغفال می شوند، فرصت برهم زدن آرامش کشور را داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: