• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-290-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

فعالیت صنوف آلاینده در مرکز شهر اسفراین متوقف شود

فرماندار اسفراین ضمن اشاره به اهمیت برطرف کردن مصادیق مزاحمت مشاغل و اصناف آلاینده گفت: یکی از دغدغه های شهرستان فعالیت صنوف آلاینده در مرکز شهر است که باید متوقف شود و شهرداری موظف است به این منظور متناسب با وضعیت فعالیت صنوف، مکان استقرار آن ها را جانمایی کند .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، جواد نوروزی در جلسه ساماندهی صنوف آلاینده و ایجاد شهرک صنعتی اظهار کرد: مشاغل آلاینده به دلیل شرایط ناایمن و ایجاد مزاحمت برای شهروندان نمی توانند در شهر فعالیت کنند و باید اقداماتی در خصوص انتقال به شهرک صنفی انجام گیرد .

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های ذیربط در خصوص ایجاد و تکمیل بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف آلاینده با تشکیل کمیته های مربوط نسبت به این موضوع جدیت داشته باشند .

نوروزی ادامه داد: با توجه به این که این طرح از سال 89 آغاز شده ولی تاکنون اقدام جدی انجام  نگرفته، نیاز است که زیرساخت های شهرک صنفی برای جابجایی اصناف آماده شود .

وی گفت: مالکیت سه و نیم هکتار زمین توسط اداره راه و شهرسازی به شهرداری برای ایجاد شهرک استقرار صنوف آلاینده به قطعیت واگذار شود و همچنین شناسایی و دسته بندی اصناف مهم شهرستان برای انتقال به این شهرک در اولویت کار قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: