• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-490-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

گسترش زیر ساخت ها و فضای فیزیکی مرکز بهداشت شهرستان بجنورد در سال جاری

سرپرست مرکز بهداشت بجنورد از گسترش زیر ساخت ها و فضای فیزیکی مرکز بهداشت بجنورد در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، دکتر "بازخانه ای" اظهارکرد: امسال 1500 متر مربع به فضای فیزیکی مرکز بهداشت شهرستان بجنورد افزوده شده است.

به گفته وی 7 پروژه در این مرکز به بهره برداری رسید و پروژه های بسیاری نیز در دست اجرا هستند.

وی تاکید کرد: در صورت جذب اعتبارات امیدواریم بتوانیم سایر پروژه ها را نیز در سال 97 افتتاح کنیم و در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به مردم به بهره برداری برسد .

وی همچنین از احصاء فرایند های اداری و تولید خدمت در مرکز بهداشت شهرستان بجنورد خبر داد و گفت: اصلاحات کلی در فرایند های اداری مرکز بهداشت شهرستان بجنورد انجام شده است.

بازخانه ای اظهار کرد: در راستای ارتقاء میزان تعهد، وجدان کاری، تعلق خاطر و جدیت در بین همکاران، فرایندهای اداری احصاء شده است گرچه پیش از این نیز همگی از این ویژگی ها برخوردار بودند.

وی تاکید کرد: کار در حوزه سلامت گروهی است و تعهد به تنهایی کافی نیست و کار گروهی موجب عملکرد قابل قبول و  برون ده مناسب خواهد شد.

وی ادامه داد: هدف عمده ما خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت آن هاست و با تشکیل مرکز کارگروه سلامت اداری ،به محض گزارش عدم رضایتمندی ارباب رجوع ، فرایند ها بررسی و ارتقا داده می شود.

به گفته وی رویکرد مرکز بهداشت ارائه خدمات بر پایه علم و شواهد علمی است،همکاران این مرکز از نظر علمی سنجیده می شوند و در راستای ارتقاء سطح علمی همکاران جلسات  متعدد برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: