• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1486-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

انتصاب رئیس شورای راهبری تفاهم‌نامه استانداری خراسان شمالی و جهاددانشگاهی

رئیس شورای راهبری  و پیگیری تفاهم‌نامه منعقده میان استانداری خراسان شمالی و جهاددانشگاهی کشور منصوب شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، طی حکمی از سوی محمدرضا صالحی، استاندار خراسان شمالی، محمدحسین علی‌نیا، معاون عمرانی استاندار به‌عنوان رئیس شورای راهبری و پیگیری تفاهم‌نامه استانداری خراسان شمالی و جهاددانشگاهی کشور منصوب شد.

همچنین طی حکمی جداگانه از سوی علی‌نیا، دکتر رضا شاهین‌فر، رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی به‌عنوان دبیر این شورا منصوب شد.

دکتر احمد شریفی‌زاده، معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی و مجید پورعیسی رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی نیز طی احکامی به‌عنوان عضو شورای راهبری و پیگیری تفاهم‌نامه استانداری خراسان شمالی و جهاددانشگاهی کشور منصوب شدند.

گفتنی است با توجه به ظرفیت‌های مدیریتی، علمی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی موجود در استان و ضرورت سرعت بخشیدن به توسعه علمی، فرهنگی و دانش بنیان استان در راستای سند چشم انداز و به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و تجارب علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی جهاددانشگاهی به ویژه در حوزه فناوری و اقتصاد دانش بنیان، این تفاهم‌نامه منعقد شده است.

راه‌اندازی مجتمع خدمات تخصصی مشاغل خانگی و ایجاد زنجیره نهایی بازار  با همکاری سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی، راه اندازی کلینیک تخصصی سلامت خانواده(مادر و کودک، درمان ناباروری و سرطان) با همکاری پژوهشگاه رویان، ابن سینا و پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی،    راه اندازی پژوهشکده صنایع غذایی با منشاء دامی و توسعه فعالیت های مرکز رشد واحدهای فناور  جهاددانشگاهی استان از جمله زمینه‌های همکاری‌های مشترک این تفاهم‌نامه است.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: