• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-4114-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

استانداردسازی وسایل بازی مهدهای کودک و بوستان‌ها الزامیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: باید وسایل بازی مهدهای کودک شهری و روستایی و پارک‌ها از استاندارد های لازم برخوردار باشد .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمدحسین علی نیا در کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات استان اظهار کرد: استانداردسازی تمام تجهیزات و وسایل بازی مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی و پارک‌ها باید انجام شود و در این مسیر اگر تجهیزاتی حتی مجوز داشت اما غیر استاندارد بود، باید برخورد جدی با فرد خاطی انجام شود .

وی با بیان این که وسایل بازی که در مهد‌های کودک و مدارس استفاده می‌شوند باید دارای جنس و کیفیت مناسب باشند، تاکید کرد: استانداردسازی وسایل بازی به این دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است که با جان کودکان و شهروندان سر و کار دارد بنابراین هم نصب و هم بهره برداری این وسایل باید مهر تایید استاندارد را دارا باشد .

وی گفت: مصوبات و اقدامات این کارگروه به خصوص در بخش هایی همچون استانداردسازی CNG ها، مهدهای کودک، آسانسور، مواد غذایی و دیگر موارد قابل تقدیر است .

تبیین و توضیح اجمالی قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، ارائه گزارش اجمالی از اجرای طرح سنجش اعتماد و نگرش مردم به استاندارد، گزارش اقدامات حوزه صادرات و واردات اداره کل استاندارد در استان، گزارش نظارت بر انگ فلزات گرانبها در استان، گزارش اقدامات بازرسی از نازل های جایگاه های سوخت مایع، تعیین تکلیف سکوهای سیلندر پرکنی و ارائه گزارش اقدامات، پیگیری توزیع خارج از شبکه های سیلندرهای گاز مایع و استاندارد سازی تجهیزات بازی مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی از دستورکارهای این کارگروه بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: