• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-4314-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

700 دستگاه ناوگان عمومی خراسان شمالی آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: 700 دستگاه ناوگان حمل و نقل مسافری عمومی استان آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی هستند .

به گزارش ایسنا، منزقه خراسان شمالی، سعید سبحانی اظهار کرد: این تعداد ناوگان مسافری شامل اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه‌ای است که با ظرفیت ۱۱ هزار و 500 صندلی آماده خدمات‌رسانی به مسافران هستند .

وی افزود: برای تامین و ارتقای ایمنی سفرهای نوروزی، بازرسی و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر آغاز شده است و در این بازرسی ها، نواقص و ایرادهای احتمالی این ناوگان شناسایی می شود .

سبحانی اظهار کرد: به شرکت های مسافری یک هفته فرصت داده می شود تا نسبت به رفع نواقص و ایرادهای احتمالی اقدام کنند تا پیش از نوروز برای خدمات به مسافران آمادگی لازم را داشته باشند .

وی گفت: ناوگانی که در مهلت تعیین شده نسبت به رفع نواقص مبادرت نداشته باشند، اجازه تردد در جاده ها را طی سفرهای نوروزی ندارند .

وی با اشاره به اینکه طرح نوروزی از 23 اسفندماه جاری آغاز  و تا ۱۵ فروردین‌ماه 97 ادامه دارد، گفت: در این استان ۳۵ شرکت حمل‌ونقل مسافربری برای ارائه خدمات به مسافران آمادگی دارند .

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی اظهار کرد: با همکاری پلیس‌راه و تشکل‌های صنفی بخش حمل‌ونقل، نظارت محسوس و نامحسوس بر فعالیت شرکت‌ها و رانندگان به‌منظور ارتقای ایمنی خدمات‌رسانی به مسافران انجام می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: