• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-4614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی:

وصل جایگاه CNG شهرداری درانتظار پرداخت یک میلیارد تومان قسط اول بازپرداخت بدهی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی زمان فعالیت مجدد جایگاه  CNG ترمینال بجنورد  را منوط به پرداخت بدهی شهرداری دانست و گفت: تا زمان عدم تعیین تکلیف و پرداخت بدهی شرکت گاز، جایگاه  CNG  ترمینال بجنورد تعطیل است.

میر بلوکی در گفت و گو با خبرنگار، ایسنا منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: علاوه بر سه جایگاه شهرداری، چهار جایگاه  CNG  در اختیار بخش خصوصی  است که با توجه به درآمد روزانه، بدهی های خود را به صورت منظم به این شرکت پرداخت می کنند.

وی با بیان اینکه پنج سال از بدهی معوق شهرداری بجنورد می گذرد، تصریح کرد: متاسفانه مي توان اعلام كرد شهرداري بجنورد تنها شهرداري استان است كه برنامه اي براي پرداخت معوقات خود ندارد.

وی با بیان اینکه جايگاه هاي  CNG به صورت نقد گاز بهاي خودرو ها را دريافت مي كنند، خاطرنشان کرد: با این وجود شهرداری بجنورد  مبلغ پنج میلیارد تومان به شرکت گاز استان بدهکار است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی یادآور شد: در زمان شهردار وقت در جلسه ای که شهریور96 برگزار شد، منعقد گردید شهرداری ماهیانه صد میلیون تومان و پایان هر سال یک میلیارد تومان از بدهکاری خود را به این شرکت پرداخت نماید که در پرداخت ها بدقولی شد.

میربلوکی اضافه کرد: از یکم اسفندماه 96 که قرار بود یک میلیارد تومان بدهی این شرکت پرداخت شود حدود 10 روز گذشته اما هنوز پرداختی صورت نگرفته و شرکت گاز تا زمان وصول بدهی های خود به دلیل عدم اختلال در خدمات رسانی مجبور به قطع گاز می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: