• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4984-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قول مساعد مدیر هماهنگی امور منطقه ویژه اقتصادی برای جذب سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی از قول مساعد مدیر هماهنگی امور منطقه ویژه اقتصادی کشور برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی برای منطقه ویژه اقتصادی بجنورد خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، سیاوش وحدت از بازدید دکتر جعفر آهنگران مدیر هماهنگی امور منطقه ویژه اقتصادی کشور به همراه تیم کارشناسی از منطقه ویژه اقتصادی بجنورد خبر داد و اظهار کرد: در این بازدید که وضعیت زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی بجنورد بررسی شد، ضمن ابراز رضایت از روند امور و پیشرفت فیزیکی این ناحیه، قول مساعد در راستای جذب سرمایه گذار داده شد .

وی با اشاره به اینکه قول مساعد در راستای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی بوده است، خاطرنشان کرد: نزدیکی منطقه ویژه به شهر مزیت اصلی منطقه ویژه اقتصادی بجنورد است که فرصت مناسبی را برای پیشرفت سرمایه گذاران فراهم می آورد .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی تصریح کرد: در این بازدید جهت تایید طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی بجنورد و همچنین پروانه بهره برداری منطقه ویژه قول مساعد داده شد .

وحدت اضافه کرد: مقرر شد هرگونه مشکل در خصوص بهره برداری منطقه ویژه اقتصادی بجنورد از طریق شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی پیگیری شود .

وی در ادامه سخنان خود، اخذ تاییدیه زیست محیطی برای 106 هکتار از منطقه ویژه اقتصادی بجنورد، مساعدت برای تایید طرح منطقه ویژه و همکاری و همکاری های لازم جهت معرفی سرمایه گذار داخلی و خارجی برای منطقه ویژه را از موارد مطرح شده در این بازدید عنوان کرد .

دراین بازدید مدیرهماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی کشور ضمن کاشت نهال به مناسبت هفته درختکاری از برخی واحدهای صنعتی شهرک صنعتی بیدک بازدید کرد .

گفتنی است در این بازدید مدیرکل گمرک خراسان شمالی، دکتر جعفری معاون سازمان برنامه و بودجه استان و تنی چند از مسئولان مدیر هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی کشور را همراهی کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: