• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-5084-5
  • خبرنگار : 0584006
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی مطرح کرد:

تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی پیگیری شود/لزوم توجه به امور رفاهی کارکنان

استاندار خراسان شمالی گفت: باید هر گونه جذب نیرو در دستگاه های اجرایی در چارچوب قانون صورت گیرد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمدرضا صالحی در نشست شورای اداری استان اظهار کرد: با توجه به اینکه تعداد نیرو های قراردادی در این استان بسیار زیاد بوده باید پیگیری های لازم به منظور تبدیل وضعیت آنان صورت گیرد.
وی با تاکید بر جذب نیرو در چارچوب  قانون، گفت: در این حوزه هیچ گونه تخلفی را نمی پذیریم، در این راستا سازمان بازرسی و حراست ها در مرحله اول هدایت گری سپس جلوگیری و در نهایت مچ گیری یا افشاء کند.
صالحی با بیان اینکه باید بیش از پیش به امور رفاهی کارکنان استان توجه شود، گفت: توجه به حقوق قانونی همکاران و نظر مساعد در راستای احقاق حقوق آنان ضروری است.
وی خطاب به معاون اقتصادی استانداری، یادآورشد: حمایت از تولید با رعایت استاندارد ها، کمک به رشد همه جانبه استان در مباحث اقتصادی به ویژه در مناطق مرزی، استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران خارجی و افزایش اشتغال باید مد نظر قرار گیرد.
صالحی با بیان اینکه همه مشاورانم چه آنان که دیده و چه آنان که ندیده ام فقط تا پایان سال می توانند فعالیت کنند، افزود: با توجه به اینکه در سال آینده باید از نیروهای جوان استفاده کنیم، این در حالیست از سال آینده برای بهره گیری از ظرفیت مشاوران حکم جدید ابلاغ خواهد شد.
وی در خصوص انتصاب مدیران جدید نیز اظهار کرد: به کارگیری نیروی جدید در پستی به معنای تزریق خون جدید و حرکت به سمت تعالی و پیشرفت بوده و اصلا به معنای ضعیف بودن فرد قبلی نیست.
وی با تاکید بر پرهیز از گمانه زنی در انتصاب ها، افزود: با هیچ کسی تعارف نداریم در این راستا نباید گمانه زنی کنیم.
صالحی با اشاره به اینکه سال آینده گاز رسانی در بخش خانگی به پایان می رسد، ادامه داد: سرانه گاز رسانی به مشترکان خارجی ۶۰ میلیون ریال است، اما به دلیل پراکندگی روستاها در استان باید هزینه بیشتری صورت گیرد.
وی با بیان اینکه اعتبارات لازم برای گازرسانی به۲۲ روستای استان به دلیل پراکندگی همخوانی ندارد، گفت:  امیدواریم از اعتبارات ملی و یا استانی  هزینه های موجود جبران شود.
وی خاطرنشان کرد: گازرسانی به واحدهای صنعتی نیز در هفته دولت سال ۹۸ به اتمام خواهد رسید.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی نیز در این جلسه اظهار کرد: باید کوتاهی ها را نسبت به مردم و نظام جبران کرده و از اختلافات بی جهت استغفار کنیم.
حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی با بیان اینکه اراده و اجرا کردن در هر اموری آسان بوده اما تداوم آن سخت است، افزود انقلاب کردن آسان بوده اما انقلابی ماندن مشکل است.
به گزارش ایسنا در پایان این آیین از زحمات محمود دلپسند تقدیر و مجید پور عیسی به عنوان معاون جدید اقتصادی استانداری خراسان شمالی معرفی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: