• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-5484-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اسفراین:
پروژه بام-قوچان-میامی ردیف اعتباری مستقل گرفت

نماینده مردم اسفراین در مجلس گفت: پروژه بام-قوچان-میامی ردیف اعتباری مستقل گرفت.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، هادی قوامی در جلسه شورای برنامه ریزی استان، با اشاره به اینکه این پروژه در قالب پروژه قوچان-چگنه-بام-میامی و جاجرم دیده شد، افزود: با انجام این کار برای اجرای این پروژه مبلغ 26 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: این امر بر اهمیت ترانزیتی این پروژه نیز افزایش داده و اجرای آن سریع تر انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه این پروژه کاملا اقتصادی و دارای مزیت است، اظهار کرد: از سوی دیگر با اجرای این پروژه حدود 60 کیلومتر مسیر برای ماشین های ترانزیتی مسیر عشق آباد(پایتخت کشور ترکمنستان) کوتاه تر می شود.

قوامی تصریح کرد: علاوه بر آن برای پروژه چهار بانده کردن محور بجنورد-اسفراین-سبزوار نیز ردیف بودجه جدیدی در نظر گرفته شد و موفق شدیم برای آن نیز سه میلیارد تومان در نظر بگیریم.

به گفته وی برای پروژه محور بجنورد به سنخواست نیز اعتبار سه میلیارد تومانی در نظر گرفته شده است.

وی به پروژه راه آهن جوین-شیروان نیز اشاره کرد و ادامه داد: رقم هفت میلیارد تومان برای اجراین پروژه در نظر گرفته شد که میزان اعتبار آن به 27 میلبارد تومان رسیده است.

نماینده مردم اسفراین در مجلس گفت: محور مشهد-بجنورد-جنگل گلستان نیز 45 میلیارد تومان اعتبار داشت که این رقم به 51 میلیارد تومان رسید.

وی خاطرنشان کرد: خراسان شمالی به لحاظ دارا بودن آزادراه و بزرگ راه ضعیف است و این اعتبارات فرصت خوبی است که این سطح ارتقا یابد و از سوی دیگر اختصاص و جذب این اعتبارات به پیگیری مسئولان بستگی دارند که باید در این زمینه تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: