• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1886-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

سرپرست جهاددانشگاهی استان خبر داد:

جذب مشاور و تسهیل‌گر در راستای توسعه مشاغل خانگی در خراسان شمالی

سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی از جذب مشاور و تسهیل‌گر در راستای اجراي هر چه بهتر الگوي جدید توسعه مشاغل خانگی در استان خبر داد.

دکتر رضا شاهین‌فر، در گفت و گو با ایسنا، منطقه خراسان شمالی، اظهار کرد: سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی به منظور اجراي هر چه بهتر الگوي جدید توسعه مشاغل خانگی به عنوان یک طرح ملی با مدیریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاري صندوق کارآفرینی امید، در نظر دارد تعداد 400 نفر مشاور و تسهیل گر را در استان هاي پایلوت پس از ارزیابی و سنجش و آموزش هاي لازم انتخاب کند .

وی استان‌های منتخب این طرح را کرمانشاه، کردستان، لرستان، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاري، خراسان رضوي، خراسان جنوبی و خراسان شمالی اعلام کرد.

سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی، بیان کرد: رشته‌های شغلی مورد نیاز در این راستا شامل راه‌اندازي کسب و کارهاي خانگی، امور حقوقی و قراردادها، بازاریابی و فروش، کیفیت و استانداردسازي محصولات، تجهیزات و فناوري، تولید و تامین منابع و نوآوري در تولید و طراحی محصول است.

شاهین فر همچنین رشته‌هاي تحصیلی مورد نیاز برای انتخاب تسهیل گر و مشاور را شامل رشته های کارآفرینی، اقتصاد، مدیریت در کلیه گرایش ها، روانشناسی، هنر، مهندسی صنایع، کامپیوتر و کشاورزي اعلام کرد .

وی گفت: علاقمندان جهت کسب اطلاعات و ثبت نام ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان به آدرس www.eshteghal.ir  بخش طرح ملی مشاغل خانگی فرم ثبت نام را تکمیل کنند .

وی یادآور شد: دبیرخانه طرح توسعه مشاغل خانگی واقع در جهاددانشگاهی واحد خراسان شمالی و شماره تلفن 05832285738 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی داوطلبان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: