• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-6784-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مدیر کل دامپزشکی خراسان شمالی مطرح کرد:

مقاومت برخی مردم برای اجرای طرح ساماندهی کشتارگاه های خراسان شمالی

مدیر کل دامپزشکی خراسان شمالی از وجود برخی از مقاومت ها از سوی تعدادی از مردم برای اجرای طرح ساماندهی کشتارگاه های این استان گلایه کرد.

دکتر سید محمد مهدی احمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه موضوع اجرای طرح ساماندهی کشتارگاه های این استان چند سالی مطرح شده اما هنوز محقق نشده است، گفت: در این استان یک کشتارگاه صنعتی و هفت کشتارگاه سنتی وجود دارد که درصدد هستیم تعدادی از این کشتارگاه ها را تعطیل و کشتار را به سوی کشتارگاه صنعتی بجنورد سوق دهیم اما مقاومت هایی در این زمینه وجود دارد.

وی افزود: به عنوان مثال قصاب آشخانه می گوید بنده خودم باید دام یکه درقصابی به فروش می رسد را از دامدار خریداری و سپس در کشتارگاه کشتار شود و حاضر به خرید گوشت مورد نیاز برای توزیع در قصابی از خود کشتارگاه که تمامی نظارت های لازم بر دام و گوشت شده است، نیست.

احمدی ادامه داد: اما عزم مسئولان بر این است تا این طرح در استان اجرایی و محقق شود.

وی در پاسخ به این سوال که کشتارگاه صنعتی بجنورد دچار برخی از مشکلات زیرساختی بود؟ اظهار کرد: 30 درصد مشکلات موجود در کشتارگاه صنعتی بجنورد مرتفع شده و مابقی بر قوت خود باقی مانده اند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در دوره مدیریت شهرداری گذشته پیگیری لازم برای حل مشکلات شهرداری انجام شد اما با تغییر شهردار جدید باید پیگیری ها دوباره انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: