• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-3387-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

اجرای اولین طرح ورکشاپ تولید عسل با پیگیری انجمن هنرهای تجسمی بجنورد

رئیس انجمن هنرهای تجسمی بجنورد گفت: اولین طرح ورکشاپ تولید عسل و خرید توسط هنرمندان با پیگیری  انجمن هنرهای تجسمی انجام میشود.

عباس ناصری رئیس انجمن هنرهای تجسمی بجنورد در گفت وگو با ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه خانه کاریکاتور خراسان شمالی قطب کاریکاتور کشور است، افزود: هرساله جشنواره نمایش هنرهای کاریکاتوری برگزار می شود.

به گفته وی در خرداد یا تیر فراخوان این جشنواره در اختیار هنرمندان و علاقه مندان قرار می گیرد تا بتوانند هنرهای خود را به نمایش گذارند .

ناصری در ادامه افزود: انجمن هنرهای تجسمی متولی فعالیت هنرمندان و همچنین اعزام آن ها به جشنواره های کشوری است که در جشنواره فجر امسال خراسان شمالی در بخش نمایشگاهی اول شد .

وی در رابطه با فعالیت های انجام شده در انجمن هنرهای تجسمی اظهارکرد: بازسازی نگارخانه، راه اندازی سایت آیینه خانه که اخبار روز و مقالات هنرمندان در آن بارگزاری می شود از جمله فعالیت هایی است که توسط انجمن هنرهای تجسمی انجام شده است .

رئیس انجمن هنرهای تجسمی بجنورد خاطر نشان کرد: حدود 400 عضو در این انجمن حضور دارند که بیشتر دانشگاهیان و افرادی هستند که علاقه مند به استفاده از امکانات این انجمن هستند .

ناصری درخصوص مشکلاتی که این انجمن با آن مواجه است، بیان کرد: متاسفانه در برخی از برنامه ها شوروحال لازم وجود ندارد و همچنین تاکنون ایده مورد قبول و جدیدی از جانب هنرمندان ارائه نشده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: