• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-6884-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد:

اعمال محدودیت های ترافیکی در روزهای پایانی سال در خراسان شمالی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از اعمال محدودیت های ترافیکی در روزهای پایانی سال در این استان خبر داد.

علی اصغر بدیعی مقدم در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، گفت: محدودیت های ترافیکی در روزهای 28 و 29 اسفند ماه از ساعت هفت صبح تا 22 در محورهای شریانی این استان همچون فارج به جنگل گلستان برای خودروهای سنگین اعمال می شود.

وی افزود: علت این سفر تعداد زیادی از زائران به مشهد مقدس و عبور از محورهای این استان است.

بدیعی مقدم ادامه داد: علاوه بر آن محدودیت های ترافیکی در روزهای یکم، نهم، دوازدهم، چهاردهم و هفدهم نیز در برخی از محورهای این استان اعمال خواهد شد.

وی به گشت های راهداری در ایام عید اشاره و اظهار کرد: کشیک های زمستانه همچنان به قوت خود باقی است و از سوی دیگر برای ایام نوروز 65 گشت نوروزی نیز گذاشته شده است.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد: با تلاش های انجام شده موفق شدیم 4.5 کیلومتر از محور مملجه تا تاتار در شهرستان بجنورد در محور بجنورد به جنگل گلستان مورد بهره برداری برسانیم که این امر رفت و آمد مسافران در عید نوروز را تسهیل خواهد کرد.

وی توضیح داد: در فاصله روستای مملجه تا روستای تاتار تصادفات ناگواری به وقوع می پیوست که با چهار خطه شدن این مسیر تعداد حوادث رانندگی کاهش خواهد یافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: