• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1584-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم بجنورد در مجلس:

تذکر برای حل مشکلات پرواز در فرودگاه بجنورد به مدیر کل فرودگاه های کشور

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس گفت: تذکرهای لازم برای حل مشکلات پرواز در فرودگاه ناکارآمد بجنورد که بدون مطالعه ساخته شده است به مدیر کل فرودگاه های کشور داده شده تا در اسرع وقت مرتفع شود.

علی اکبری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، تاکید کرد: باید هر چه سریع تر مشکل پرواز و کمی و کاستی موجود در فرودگاه بجنورد مرتفع شود تا اعتبار  100 میلیارد تومانی هزینه شده در این پروژه حیف و میل نشود.

وی در پاسخ به این سوال که شنیده شده طرح هایی همچون Loc - L oc ، DVOR-LOC ، R-NAV ارائه و درخواست انجام پیگیری های لازم برای اجرای این پروژه ها از سوی شما اعلام شده و هم اکنون پیگیری ها به چه نتایجی رسیده است؟ اظهار کرد: یکی از افرادی که در گذشته در فرودگاه بجنورد فعالیت می کرده است راهکارهای علمی و فنی به منظور حل مشکل پرواز در این فرودگاه را داده است که پیشنهاد اجرای آن ارائه شده و این طرح ها هم اکنون در حال بررسی دقیق تر است که آیا امکان اجرایی شدن آن ها وجود دارد و یا خیر.

وی ادامه داد: حتی پیشنهاد نصب برخی از تجهیزات به دستگاه آیلس در فرودگاه نیز داده شده تا پروازها در فرودگاه بجنورد به راحتی انجام شود.

اکبری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه شنیده ها حاکی از آن است که دستگاه آیلس نیز نمی تواند مشکل پرواز در فرودگاه بجنورد را چندان حل کند و آیا نصب تجهیزاتی به این دستگاه صحیح است و یا خیر؟ بیان کرد: هنوز بررسی های اولیه در این خصوص در حال انجام است اما شخصی که این طرح را ارائه داده معتقد است که مشکل قابل حل است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: