• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2384-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

بعد از گذشت 11 سال؛
نمایشگاه بین المللی بجنورد فقط در قالب 2 سوله

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی خراسان شمالی گفت: بعد از گذشت 11 سال هیچ تغییر و تحولی در توسعه ساخت نمایشگاه بین المللی بجنورد انجام نشده است.

خدابنده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، افزود: در سال 85 دو سوله در زمین در نظر گرفته شده ساخته شد اما بعد از آن تاکنون هیچ اقدامی انجام نشده است.

وی ادامه داد: از آنجاییکه هنوز هیچ اقدامی درباره انتقال سند زمین از سوی اداره کل راه و شهرسازی به سرمایه گذار انجام نشده، سرمایه گذار نیز تمایلی به انجام سرمایه گذاری در این خصوص ندارد.

خدابنده اظهار کرد: طی دو ماه گذشته یک هیات پنج نفره از کارشناسان برای قیمت گذاری زمین نمایشگاه بین المللی حضور یافتند و امر قیمت گذاری انجام شد اما از آن زمان تاکنون هیچ رقمی اعلام نشده است.

وی تصریح کرد: با اعلام این رقم از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان، سرمایه گذار به راحتی می تواند نسبت به خرید و یا عدم خرید زمین اقدام کند.

به گفته وی باید طرح توسعه نمایشگاه بین المللی بجنورد در زمینی به مساحت 20 هکتار انجام شود.

رحیمیان عامل ذی حساب سازمان ملی زمین و مسکن اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی در ادامه بیان کرد: رقم زمین به صورت شفاهی به یکی از اعضای هیات مدیره این شرکت اعلام شده است و به زودی به صورت کتبی نیز اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: اگر مغایرتی در قیمت گذاری زمین دیده شود کار کارشناسی دوباره انجام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: