• جمعه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-585-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت بجنورد:

دشمن شناسی عامل تقویت نظام و جلوگیری از توطئه دشمنان است

امام جمعه موقت بجنورد با بیان اینکه دشمن در تلاش است از راه های مختلف نفوذ کند و به نظام ضربه بزند، گفت: دشمن شناسی عامل تقویت نظام و جلوگیری از توطئه دشمنان است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام رضا نوری در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه بجنورد در محل مصلی امام خمینی(ره)، دشمن شناسی را وظیفه تمام آحاد جامعه دانست.

وی اظهار کرد: امروز دشمنان این نظام از راه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی قصد نفوذ به کشور و انحراف جوانان از خط انقلاب را دارند که باید این راه ها شناسایی و با آن مقابله شود.

وی با اشاره به اینکه بدخواهان این نظام با پیشرفت کشورمان مخالف و همیشه به دنبال سنگ اندازی بوده اند، خاطرنشان کرد: تلاش های همه جانبه آن ها برای جلوگیری از پیشرفت هسته ای کشورمان که حتی تا مرز ترور و شهادت دانشمندان ایران جلو رفت، نمونه ای از دشمنی آن هاست.

امام جمعه موقت بجنورد با تاکید بر زیاده خواهی دشمنان این نظام، بر مسئولیت و هوشیاری مسئولان در این راستا تاکید کرد.

حجت الاسلام نوری در ادامه سخنان خود به نام گذاری سال 97 به عنوان حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: کلید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی در دست مسئولان و مردم است.

وی در راستای حمایت از کالای داخلی بر جلوگیری از قاچاق کالا تاکید کرد و یادآور شد: قاچاق به شدت به حمایت از تولیدات داخلی ضربه وارد کرده و باید در این زمینه به جد ورود یابیم.

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی برای حل مشکلات اقتصادی به بیگانگان نیازی نداشته و با حمایت از کالای ایرانی و تولیدکننده می توان اقتصاد داخلی کشور را ساماندهی کرد.

امام جمعه موقت بجنورد در راستای سوق دادن مردم به سمت استفاده از کالاهای داخلی وظیفه تولیدکنندگان را مهم دانست و افزود: باید تولیدکننده با افزایش استاندارد و کیفیت کالا، به رقابت با تولیدات خارجی بپردازند.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: