• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-3484-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

اعلام آمادگی سرمایه گذاری در کارخانه سیمان سمنگان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از اعلام آمادگی یک سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در کارخانه سیمان سمنگان به منظور تکمیل این پروژه خبر داد.

یحیی نیکدل در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، گفت: در همین راستا جلسه ای با معاونت اقتصادی آستان قدس برگزار و مقرر شد تا سرمایه گذار پروژه را با جزئیات بررسی و سپس نظر خود را برای سرمایه گذاری در این پروژه اعلام کند.

وی با اشاره به اینکه در گذشته سرمایه گذار اجرای پروژه سیمان سمنگان در خراسان شمالی آستان قدس بوده اما در حال حاضر از ادامه سرمایه گذاری به منظور تکمیل این پروژه خودداری کرده است، افزود: آستان قدس نیز در این جلسه اعلام آمادگی کرد تا در صورت تمایل این سرمایه گذار برای تکمیل این پروژه، یا پروژه را به طور کامل واگذار کند و یا به صورت مشارکتی سرمایه گذاری کند.

به گفته وی در حال حاضر ساخت این پروژه 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 گفتنی است، اجرای این پروژه نیازمند اختصاص ‌24 میلیون و 800 هزار یورو تسهیلات ارزی و 400 میلیارد ریال تسهیلات ریالی است. ظرفیت این پروژه تولید 3300 تن سیمان است. با تکمیل این پروژه برای 700 نفر به صورت مستقیم و 2000 نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد و تاکنون 600 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این پروژه هزینه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: