• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3414-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

کشف 21 کیلوگرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک در خراسان شمالی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از کشف مقدار 21 کیلوگرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک در دو عملیات جداگانه در استان خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد غلامی" در تشریح این خبر گفت: شب گذشته در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل و جابه جایی مقدار قابل توجهی مواد مخدر با اتوبوس مسافربری، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سریعا کنترل محور های مواصلاتی را آغاز کردند .

وی افزود: ماموران با مشاهده اتوبوس مورد نظر درشهرستان بجنورد بلافاصله دستور توقیف را صادر و اقدام به بازرسی از این اتوبوس کردند .

ا ین مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این اتوبوس یک نفر متهم که به عنوان مسافر در داخل خودرو بود را شناسایی و مقدار 13 کیلوگرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک که در وسایل خود جاسازی کرده بود کشف گردید .

سرهنگ غلامی همچنین از کشف مقدار هشت کیلوگرم مواد مخدر دیگر در شهرستان بجنورد  خبر داد .

وی افزود: در پی اقدامات پلیسی و اطلاعاتی ماموران انتظامی مبنی بر فروش مواد مخدر و نگهداری مقدار قابل توجهی مواد مخدرتوسط شخصی در  این شهرستان، موضوع سریعا در دستور کار ماموران قرار گرفت .

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران با شناسایی محل اختفای متهم و با هماهنگی مقام قضایی در عملیات ضربتی متهم را دستگیر و در بازرسی از منزل این متهم مقدار هشت کیلوگرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جا سازی  شده بود را کشف و ضبط کردند .

سرهنگ غلامی تصریح کرد: این متهمان به همراه مواد مکشوفه برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: