• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان شمالی مطرح کرد:

اشتغال مهم ترین دغدغه ورزشکاران خراسان شمالی است

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان شمالی گفت: اشتغال مهم ترین دغدغه ورزشکاران در این استان است.

سید احمد وکیلی در گفت و گو با ایسنا منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: ورزشکاران این استان از نظر مالی تامین نیستند و تامین امنیت شغلی و رفع دغدغه های مالی مهم ترین اولویت در زندگی یک ورزشکار است.

وی ادامه داد: هر ورزشکار برای شرکت در مسابقات استانی، ملی، آسیایی و بین المللی هزینه های خوراک و سایر هزینه های جاری را متحمل می شود که با توجه به شرایط باید فرقی میان ورزشکار حرفه ای یا یک قهرمان با سایر افراد عادی جامعه وجود داشته باشد.

وکیلی اضافه‌کرد: قهرمانان و ورزشکاران حرفه ای صدمات جسمانی جبران ناپذیری را نیز متحمل می شوند که با آسیب جسمی فرد عادی فرق داشته و درمان آن نه ماه ها بلکه سال‌ها زمان نیاز دارد.

وی خاطرنشان کرد: این در حالی است که قهرمانان خراسان شمالی بیمه ای برای آتیه خود ندارند و بیمه های ورزشی فقط بخشی از هزینه درمان آن ها را می پردازد.

عضو شورای شهر بجنورد با بیان اینکه با گذر عمر جوانی یک ورزشکار و تلاش وی برای افتخار آفرینی، فرصتی برای تحصیل و دنبال کار رفتن باقی نمی‌ماند، اضافه کرد: پیشنهاد می‌شود طرحی در مجلس تصویب و سهمیه ای برای بکار گیری ورزشکاران در ادارات دولتی تعیین شود.

وکیلی اضافه کرد: تلاش یک ورزشکار افتخار آفرینی برای کشور و احتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران است و باید با حمایت مادی و معنوی از این افراد، شاهد پیشرفت روز افزون کشور و کسب افتخارات بین المللی باشیم.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: