• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4014-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

دبیر شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی:

کارآفرینانی که بهبودیافتگان اعتیاد را به‌کار گیرند حمایت می‌شوند

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: کارآفرینانی که از بهبود یافتگان اعتیاد استفاده کنند، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

احمد ریواده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه یکی از سیاست های سال جاری برای مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد، اشتغال و حمایت از تولیدات بهبودیافتگان از اعتیاد است، افزود: در همین راستا قراردادی با صندوق کارآفرینی امید منعقد شده که به کارآفرینان بهبود یافته و همچنین کارآفرینان حامی بهبودیافتگان تسهیلات ارائه شود.

وی ادامه داد: در این راستا مبلغ 30 میلیون تومان به کارآفرینان حامی بهبود یافته از دام اعتیاد از طریق صندوق کارآفرینی امید پرداخت خواهد شد.

ریواده به ایجاد کارگاه های مهارت نیز اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر در بجنورد کارگاه هایی ایجاد شده که آموزش های لازم برای ایجاد اشتغال را به بهبودیافتگان و یا خانواده های آن های ارائه می دهد که افراد آموزش دهنده نیز مشمول دریافت تسهیلات خواهند شد.

وی در ادامه بیان کرد: همچنین تفاهم نامه ای با دستگاه ذی ربط منعقد شده تا قسمتی از بازارهای روز به صورت رایگان در اختیار بهبودیافتگان قرار گیرد تا آن ها بتوانند کالاهای تولیدی خود را به فروش برسانند.

این مقام مسئول همچنین از برخورد جدی و ضربه زدن به بنیان های اقتصادی قاچاقچیان خبر داد و گفت: یکی از اقداماتی که در این راستا انجام می شود توقیف و مصادره اموال قاچاقیان است که از راه قاچاق به دست آمده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: