• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-990-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

بیش از 5000 مراجعه به اورژانس بیمارستان های شیروان در طرح سلامت نوروزی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان شیروان گفت: بیش از پنج هزار نفر در طرح سلامت نوروزی به بیمارستان های شهرستان شیروان مراجعه کرده اند .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از ورابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، دکتر زارع اظهار کرد: پنج هزار و 700 نفر تعداد مراجعین به بیمارستان های شیروان در این مدت است که از این تعداد 4617 نفر  به  اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) و ۱۰۸۳نفر به اورژانس بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی مراجعه  کرده اند.

به گفته وی از 4617 نفر مراجعه کننده به بیمارستان امام خمینی، تعداد بیماران سرپایی۴۳۲۵نفر و تعداد بیماران بستری شده۱۷۶نفر  است.

وی افزود: از کل مراجعین به اورژانس بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز تعداد بیماران سرپایی۶۵۸نفر و تعداد بیماران بستری شده۴۷۳نفر گزارش شده است.

وی اظهار کرد: بر اساس آمار اورژانس ۱۱۵ نیز 67 ماموریت تصادفی و 133 مورد غیر تصادفی در این مدت انجام شده که 129 مورد شهری و 76 مورد جاده ای با 5 مورد فوتی گزارش شده است.

زارع تصریح کرد: ویزیت پزشک در مراکز شهری و روستایی و مرکزمعین ۱۳۶۳نفر، ویزیت دندانپزشک در مراکز شهری و مرکز معین۸۵نفر و بازدید های بهداشت محیطی ۱۷۲مورد انجام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: