• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-1090-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مدیر کل دفتر فنی استاندار خراسان شمالی از احتمال خلع ید پیمانکار پروژه ساخت جاده ارکان در بجنورد خبر داد

مدیر کل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی از احتمال خلع ید پیمانکار پروژه ساخت جاده ارکان در بجنورد خبر داد.

یزدان عنبری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، در پاسخ به این سوال که مسئولان قول تکمیل باند اول این پروژه را تا پایان سال جاری داده بودند اما هنوز اقدامی در این خصوص انجام نشده است؟ گفت: در گذشته یکی از مهمترین مشکلاتی که برای ساخت و تکمیل این پروژه وجود داشت مسائل مالی بوده است.

وی افزود: اما در حال حاضر این معضل حل شده و مشکلی خاصی وجود ندارد اما مهمترین مشکلی که در حال حاضر وجود دارد، ضعف پیمانکار است.

عنبری ادامه داد: ضعف پیمانکار سبب شده تا مقداری از این راه ساخته و نیمه کاره رها شود به علت ترددهایی که خودروها از آن مسیر دارند، تمامی زیرسازی های انجام شده و بعد از گذشت مدتی خراب و عملیات زیرسازی دوباره انجام شود که تمامی آن اتلاف هزینه است.

وی اظهار کرد: با اداره کل راه و شهرسازی استان صحبت شده که اگر روند به این شکل ادامه یابد، پیماتکار خلع ید شود و پیمانکار جدیدی گرفته شود.

به گفته این مقام مسئول برای تکمیل باند اول این پروژه به بیش از یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

گفتنی است جاده ارکان یک راه روستایی است که در حال حاضر به دلیل واقع شدن چندین دانشگاه، بیمارستان امام حسن(ع) و نمایشگاه بین المللی بجنورد میزان تردد در آن افزایش یافته به همین دلیل دو بانده کردن آن یکی از نیازهای ضروری شهروندان بوده که از چند سال گذشته موضوع ساخت آن در دستور کار قرار گرفته است که به دلایلی همچون کمبود اعتبار هنوز اتفاق خاصی در آن نیافته است.

لازم به ذکر است طول این مسیر 4.2 کیلومتر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: