• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-6784-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرپرست فرمانداری گرمه:

حمایت از کالای ایرانی برای ایجاد اشتغال و رونق تولید، نیازمند باور پذیری و اعتماد مردم است

سرپرست فرمانداری گرمه گفت: حمایت از کالای ایرانی به عنوان ضرورتی انکارناپذیر برای ایجاد اشتغال و رونق تولید، نیازمند باور پذیری و اعتماد مردم به کیفیت کالاهای تولید داخلی است.

اسماعیل مکرمی در گفت و گو با ایسنا منطقه خراسان شمالی، با اشاره با نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی»، اظهار کرد: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان وظیفه دارند در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید برای رونق تولید داخلی و اشتغال بکوشند که ساده ترین اقدام در این زمینه، خرید کالاهای ایرانی و پرهیز از خریداری اجناس خارجی در دستگاه های اجرایی است.

وی حمایت از کالای ایرانی را ضرورتی انکارناپذیر برای ایجاد اشتغال و رونق تولید دانست و خاطرنشان کرد: تحقق این شعار نیازمند باور پذیری و اعتماد مردم به کیفیت کالاهای تولید داخلی است.

نماینده عالی دولت در گرمه با بیان اینکه در شعار حمایت از کالای ایرانیف اقتصاد مقاومتی و استقلال به عنوان رمز توسعه کشورمان بیش از پیش فرهنگ سازی شده است، اضافه کرد:  مردم به عنوان خریداران و مصرف کنندگان اصلی کالاهای ایرانی، باید به توانمندی های تولید کنندگان داخلی باور پیدا کنند و البته این امر مستلزم ارتقای  کیفیت تولیدات ملی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: