• یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی از افتتاح خانه جوانان در بجنورد خبر داد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: روز جوان، خانه جوانان در بجنورد افتتاح می شود.

کوروش بهادری در گفت و گو با ایسنا منطقه خراسان شمالی، اظهار کرد: خانه جوان با هدف راه اندازی پایگاهی برای سمن ها و جوانان به عنوان حوزه ای متمرکز و پیگیری مطالباتشان، در چهارراه بسیج بجنورد افتتاح می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی با بیان اینکه این مکان استیجاری است و زمین برای احداث خانه جوانان بجنورد پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان آماده برگزاری مناقصه برای احداث خانه جوان در بجنورد است.

بهادری به برنامه های روز جوان اشاره کرد و افزود: شنبه هشتم اردیبهشت با عنوان جوان ایرانی، امیدواری، آینده، یکشنبه جوان ایرانی، مشارکت و مسئولیت اجتماعی، دوشنبه جوان ایرانی، اقتدار و عشق ایرانی، سه شنبه جوان ایرانی، مهارت زایی، کارآفرینی و اشتغال، چهارشنبه جوان ایرانی، معنویت و انتظار، پنجشنبه جوان ایرانی، خانواده و محیط زیست و جمعه با عنوان جوان ایرانی، ورزش و سلامت اجتماعی نام گذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در طول هفته جوان، برگزاری کمیته تخصصی و ستاد ساماندهی امور جوانان، دیدار با خانواده شهداء و غبارروبی مزار شهدا، مشاوره رایگان به جوانان، ارائه تخفیف استفاده از سالن های ورزشی در این هفته از برنامه های هفته جوان است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی، تجلیل از جوانان برتردر حوزه های مختلف، برگزاری مسابقات کشتی باچوخه کشوری در گرمه، برگزاری همایش کشوری بازی های بومی محلی با شعار فردایی بهتر برای روستاها در شهر سنخواست، برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهر شوقان و جاجرم ، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ جوانان با مسئولین و برگزاری مسابقات ورزشی چندجانبه را از دیگر برنامه های هفته جوان ذکر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: