• جمعه ۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-1885-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

امام جمعه بجنورد:

آموزش و پرورش دانش آموزان را از وجود شبکه های خاموش طراحی شده از سوی دشمنان آگاه کند

امام جمعه بجنورد تاکید کرد: آموزش و پرورش دانش آموزان را با شگردهای دشمنان که شبکه های خاموش را برای شکار کردن جوانان کشور طراحی کرده اند، آگاه کند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی در نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان اظهار کرد: روز جوان به معنای روز فضائل حضرت علی اکبر است، حضرت علی اکبر(ع) یک انسان معمولی بود و معصوم نبود اما با انتخاب و روش زندگی خود، شبیه پیامبر اکرم(ص) بود.

وی با بیان اینکه حضرت علی اکبر(ع) انسانی با تقوا بود که به رهبرش ایمان داشت، افزود: جوانان ما باید این حضرت را الگوی خود قرار دهند ومواظب باشند شبکه های شیطانی ایجاد شده از سوی دشمن آن ها را در دام خود نیندازند.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش کارخانه آدم سازی است و باید جوانان پاک، متخصص، عالم و اگاه تحویل جامعه دهد.

یعقوبی با اشاره به فرارسیدن روز معلم و شهادت دکتر مطهری اظهار کرد: کتاب های شهید مطهری بدون استثناء از مهرتایید مقام معظم رهبری برخوردار است و آموزش و پرورش باید دانش آموزان را با این کتاب ها آشنا کند.

وی در ادامه خطبه ها به روز کار و کارگر نیز اشاره کرد و گفت: امسال به نام حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است که این امر به معنای حمایت از اشتغال کارگران و ادامه فعالیت کارخانه هاست که به دنبال آن کارآفرین ایرانی نیز نشاط پیدا خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان درصدد هستند که با استفاده از مسائل اقتصادی جلوی پیشرفت کشور را بگیرند که امیدوار هستیم کارگران با افزایش کمیت و کیفیت کالاها، نقشه های آنان را  نقش برآب کنند.

خطیب نماز جمعه بجنورد همچنین به درگذشت آیت الله حبیب الله مهمان نواز اشاره کرد و افزود: آیت الله حبیب الله مهمان نواز پدر معنوی خراسان شمالی بود.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری نکات ارزنده ای را درباره ایشان بیان کرده بودند بطوریکه معظم له از آیت الله مهمان نواز به عنوان عالم با عمل، با صداقت، پیشگام در انقلاب و راهنما و شریک تلخ و شیرین زندگی مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، یاد کرده بودند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: