• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی از افتتاح 24 پروژه ورزشی در سال 97 خبر داد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: تا پایان سال جاری، 24 پروژه ورزشی در این استان افتتاح می شود.

کوروش بهادری در گفت و گو با ایسنا، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: این طرح های ورزشی شامل تجهیز خانه های ورزش روستایی، ساخت و راه اندازی خانه های جوان، پیگیری تخصیص اعتبار عملیات سالن تخصصی برای ورزش بانوان و پیگیری تخصیص اعتبارات عملیات ساخت سالن تخصصی برای ورزش بانوان می شود.

وی ادامه داد: بهسازی استادیوم ورزشی در بجنورد و ساخت چمن مصنوعی، پیگیری تخصیص اعتبار عملیات ساخت کلنیک تخصصی ویژه ورزشکاران و راه اندازی پایگاه تخصصی و منحصر به فرد قهرمانان ورزشی از دیگر طرح هایی است که در پایان سال 97 بهره برداری می شود.

بهادری در ادامه سخنان خود راه اندازی پایگاه تخصصی منحصر به فرد قهرمانان ورزشی، بهره برداری از ساختمان جدید اداره کل ورزش و جوانان، ساماندهی هیئت های ورزشی، اختصاص اعتبارات ویژه به هیئت های ورزشی جهت برگزاری مسابقات استانی، میزبانی از مسابقات مختلف کشوری، حمایت از رشته های قهرمانی مدال آور و برنامه ریزی و حمایت ویژه از قهرمانان ملی را از دیگر طرح های سال جاری ذکر کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی همچنین به تجهیز 11 خانه روستایی در این استان اشاره کرد و گفت: از طرح های پیش بینی شده در حوزه جوانان، تجهیز 11 خانه روستایی بود که برای هر خانه مبلغ پنج میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

بهادری اضافه کرد: طی روزهای آینده 13 خانه روستایی دیگر نیز تجهیز می شود که به این منظور بودجه ای معادل 120 میلیون تومان پیش بینی شده است.

وی هدف از تجهیز و بهره برداری از خانه های ورزش روستایی را، ایجاد نشاط و امید در میان جوانان و توسعه ورزش در روستاها ذکر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: