• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-1386-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی:

ارائه خدمات تخصصی و کیفی به مردم استان اولویت جهادگران باشد

سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی تاکید کرد: ارتقای کیفیت خدمات این نهاد و کمک به تحول و توسعه استان در ارائه خدمت به مردم، اولویت جهادگران باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، دکتر رضا شاهین فر، در گردهمایی جهادگران این واحد به مناسبت نیمه شعبان، اظهار کرد: نقش جهاددانشگاهی در ایجاد تحول در استان باید مشخص باشد.

وی افزود: توانمندی و فعالیت‌های همکاران منحصربه‌فرد و امیدوارکننده است و برنامه‌های خوبی در چشم انداز واحد پیش‌بینی شده است که امیدوارکننده و منشا خدمت است.

شاهین‌فر ادامه داد: در همه حوزه‌های جهاددانشگاهی خراسان شمالی، حرکت‌های خوبی انجام شده و تلاش مضاعف کارکنان، اعتمادی مضاعف را بوجود آورده است.

وی با اشاره به برنامه های جاری این نهاد، تاسیس کلینیک درمان ناباروری و مجتمع خدماتی سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و استانداری خراسان شمالی را از جمله این برنامه‌ها ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد این مراکز تا یک ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

وی همچنین به تلاش جهت اخذ مجوز رشته های تحصیلی مورد نیاز استان در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اشاره کرد و افزود: در مراکز آموزش تخصصی کوتاه مدت هم جهش‌های خوبی حاصل شده که تعمیم خدمات مراکز به شهرستان‌ها از اولویت‌هاست.

شاهین فر تاکید کرد: هدف، ارائه خدمات کیفی به مردم است و جهادگران جهاددانشگاهی خراسان شمالی ارتقای کیفیت خدمات و برنامه ها را مدنظر قرار دهند.

وی گفت: جهادگران جهاددانشگاهی باید افکار متعالی و نگرش عالی داشته باشند و ارائه  خدمت به جامعه را با همت مضاعف و ارائه ایده‌های نو پیش ببرند.

سرپرست جهاددانشگاهی خراسان شمالی با اشاره به معضل بیکاری در جامعه اظهار کرد: بیکاری منشا فقر و اعتیاد و فساد و دیگر آسیب‌های اجتماعی است و ایجاد اشتغال برای یک نفر، خانواده‌ای را از این آسیب‌ها می‌رهاند بنابراین هدف به گونه‌ای طرح‌ریزی شود که همه حوزه‌های جهاددانشگاهی با رویکرد ایجاد اشتغال حرکت کنند.

شاهین‌فر گفت: هر فردی که وارد مجموعه جهاددانشگاهی شود جهادگر است و باید فضای حضور افراد به گونه ای تدارک دیده شود که خدمات آنها مانا شود.

وی در خاتمه با تشکر از همسران و خانواده جهادگران جهاددانشگاهی، موفقیت اعضای این نهاد را به پشتوانه حمایت خانواده‌های آنان دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: