• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3187-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

حضور ناشران و فعالان حوزه کتاب وکتابخوانی خراسان شمالی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی از حضور ناشران و فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی این استان در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبرداد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ رضا رضایی با اعلام این خبر افزود: نماینده روستاهای دوستدارکتاب از جمله روستای اسفیدان از شهرستان بجنورد و روستای بزنج اسفراین که در سال ٩٦ در جشنواره روستا ها و عشایر دوستدار کتاب از بین ١٣٠٠روستای کشور به عنوان روستاهای برتر معرفی و انتخاب شدند در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارند.

وی همچنین با بیان اینکه چهار انتشارات هم از سطح استان در این نمایشگاه حضوردارند، اظهار کرد: انتشارات آذرین مهر به مدیر مسئولی عبدل مفاخری، انتشارات درج سخن به مدیر مسئولی رویاجاجوندیان، انتشارات بیژن یورد به مدیر مسئولی غلامرضا معروف و انتشارات عقربه به مدیرمسئولی علی نقویان در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران حضور دارند.

رضایی با اشاره به اینکه علاقمندان می توانند برای بازدید از غرفه خراسان شمالی در تهران به محل نمایشگاه کتاب که در مصلی امام خمینی (ره) دایر است، مراجعه کنند.

گفتنی است سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ١٢ اردیبشهت ماه تا ٢٢ همین ماه در محل مصلی امام خمینی(ه) تهران برای بازدید علاقمندان دایر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: