• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-5984-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان:

هیچ حسابی از پروژه مسکن معلولان توسط راه و شهرسازی خراسان شمالی مسدود نشده است

سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: هیچگونه حساب پروژه مسکن معلولان که سازنده آن انجمن خیرین مسکن ساز است توسط این اداره کل مسدود نشده است .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، جواد عمادیانفر اظهار کرد: پیش فروشنده در مسکن معلولان، انجمن خیرین مسکن ساز است و خریداران نیز خود متقاضیان هستند و این اداره کل صرفاً به صورت داور و تنها در صورت بوجود آمدن مشکلات حق دخالت دارد .

وی به بحث نظارت بر ساخت این واحدها اشاره کرد و افزود: نظارت بر ساخت مجتمع های مسکونی مسکن مهر توسط ناظرین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان صورت می گیرد و آزادسازی مبالغ نیز پس از بازدید و تایید نمایندگان بانک عامل و براساس پیشرفت فیزیکی پروژه انجام می شود .

عمادیانفر افزود: براساس قوانین و دستورالعمل های مسکن مهر هیچگونه وجهی به حساب های اداره کل راه و شهرسازی واریز نمی گردد و تمامی مبالغ در حساب مسدودی اشخاص نزد بانک عامل (متقاضیان واحد های ثبت نام شده ) و توسط خود متقاضی واریز می گردد .

در پایان لازم به ذکر است اقدامات خوبی توسط اداره کل راه و شهرسازی برای خانوارهای دو معلول انجام شده است که می توان به واگذاری تعداد پنج قطعه زمین در شهرستان های گرمه و جاجرم، تحویل 28 واحد مسکن مهر در شهر اسفراین، تحویل 20 واحد مسکن مهر در شهر بجنورد و تحویل 17 واحد مسکن مهر در شهرستان شیروان اشاره کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: