• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3687-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

انتشارفراخوان چهارمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی /برگزاری جشنواره تئاتر کوتاه در جاجرم

سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی ضمن انتشار فراخوان چهارمین جشنواره تئاترکوتاه(جوان) خراسان شمالی از برگزاری این جشنواره در جاجرم خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ ابوالحسن حیدری افزود: چهارمین جشنواره نمایش های کوتاه (جوان) به منظور رشد و توسعه هنرهای نمایشی، ارتقاء سطح کیفی تئاتر استان و فراهم آوردن مجالی برای بروز و ظهور استعداد های جوان و خلاق، شناسایی و تربیت نسل نو تئاتراستان، را برگزار می شود.

وی اظهار کرد: جشنواره در دو بخش رقابتی  و صحنه ای و خیابانی  برگزار خواهد شد.

حیدری بیان کرد: توجه به ایده های خلاق جشنواره، جشنواره بخش انتخاب متون ندارد و توجه به حداقل زمان نمایش های متقاضی ٥ و حداکثر ٣٠ دقیقه  از شرایط شرکت در این جشنواره است.

وی با بیان اینکه علاقمندان می توانند از یکم تیرماه سال جاری برای شرکت در این جشنواره اقدام کنند، افزود: زمان بازبینی و انتخاب آثار ٢٨ و ٢٩ تیرماه و زمان برگزاری جشنواره چهارم و پنجم مرداد ماه سال جاری خواهد بود.

حیدری خاطر نشان کرد: دبیرخانه جشنواره تئاتر کوتاه مستقر در مجتمع فرهنگی وهنری گلشن بجنورد است که علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ٣٢٢٤٤١١٥ تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، چهارمین جشنواره تئاتر کوتاه(جوان) خراسان شمالی با همکاری معاونت هنری ادار کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و انجمن هنرهای نمایشی استان به میزبانی شهرستان جاجرم برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: