• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3987-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

نمایش "سحر عاشقی" از جاجرم به جشنواره تئاتر دانشجویی ققنوس کشور راه یافت

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم از راهیابی نمایش خیابانی"سحر عاشقی" کاری از گروه ققنوس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان جاجرم به جشنواره تئاتر دانشجویی ققنوس کشوری خبرداد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمد رضا پور رجب با اعلام این خبر افزود: این نمایش به نویسندگی میثم سرآبادانی و کارگردانی مهدی فخرانی تولید شده است که در سومین جشنواره استانی ققنوس هم مقام نخست این جشنواره را کسب و به مرحله کشوری این جشنواره که در تهران برگزار می شود، راه پیدا کرد.

وی اظهار کرد: مهدی فخرانی، علی آزمون، مجتبی عابدی، محمدعلی ادهمی،  مهدی میرزاجانی و سجاد حیدر در این نمایش نقش آفرینی می کنند و محبوبه آقایی ، شمس علی زیبایی، ملازاده، علی میرابی، مهدی شوقانی، علی زیبایی از عوامل اجرایی این نمایش هستند.

وی افزود: نمایش مذکور که به جشنواره کشوری تئاتر خیابانی دانشجویی ققنوس راه پیدا کرده و متولی این جشنواره بسیج دانشجویی می باشد از جمله نمایش های است که مضامین اخلاقی خوبی دارد.

وی بیان کرد: این نمایش داستان فردی است که از گذشته سیاه خود دست کشیده و به درگاه خداوند متعال پناه آورده ولی بواسطه دوست خطاکار خود در معرض لغزش دوباره قرار می گیرد و حوادثی را رقم می زند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: