• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-2490-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

کارت اعضای تعاونی های مرزنشین راز و جرگلان در دست سایر افراد

فرماندار شهرستان راز و جرگلان گفت: کارت تعدادی از اعضای تعاونی های مرزنشین راز و جرگلان در دست سایر افراد است.

هادی زارعی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه در این شهرستان مرزی سه تعاونی مرزنشین وجود دارد، افزود: اما متاسفانه این تعاونی ها نتوانسته اند چندان فعال باشد و اهداف مورد نظر را محقق کنند.

وی با بیان اینکه کار اصلی این تعاونی ها صادرات و واردات کالاست، ادامه داد: توانمند نبودن اعضاء یکی از مشکلات اساسی این تعاونی هاست که موجب شده تا تعدادی از افراد عضو این تعاونی ها کارت های خود را به سایر افراد که شاید بومی شهرستان راز و جرگلان نیز نباشد اعطا کنند.

زارعی اظهار کرد: حتی در سال گذشته برخی از افراد عضو تعاونی های مرزنشین این شهرستان در قبال اعطای کارت خود با دریافت 50 کیلوگرم برنج نیز راضی شده اند.

وی با تاکید بر اینکه عدم توانمندی و توانایی انجام کار یکی از مشکلات اساسی اعضای این تعاونی هاست، بیان کرد: از آنجاییکه متولی تعاونی های تشکیل شده اداره کار، رفاه و تعاون و رفاه اجتماعی است باید این اداره کل در استان نسبت به آموزش این افراد اهتمام جدی داشته باشد.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال که میزان کالا توسط این اتحادیه به این شهرستان وارد و یا خارج شده است، تصریح کرد: رقم دقیقی در این خصوص وجود ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: