• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-1986-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان مناطق ۲ و ۹ با معرفی نفرات برتر پایان یافت

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بجنورد گفت: سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان مناطق ۲ و ۹ با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

دکتر هراتی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی افزود: سی و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های مناطق دو و ۹ با معرفی نفرات برتر در دانشگاه به مدت دو روز برگزار شد که با انتخاب 36 نفر به عنوان برنده به کار خود پایان داد.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات با حضور دانشجویان استان های گیلان، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی طی روز های ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه بجنورد برگزار شد.

اسامی برندگان به شرح ذیل است:

در بخش قرائت تحقیق

مقام اول در بخش برادران عماد علیزاده ، مقام اول در بخش خواهران زهرا پورطهماسب

مقاوم دوم در بخش برادران مهدی بیابانی ، مقاوم دوم در بخش خواهران زهرا مهوشیان

مقام سوم در بخش برداران محمدعلی رفیعی ، مقام سوم در بخش خواهران زینب ضیاءدوست

در بخش قرائت ترتیل

مقام اول در بخش برادران علی بحرانی ، مقام اول در بخش خواهران زهرا عشق‌پور

مقاوم دوم در بخش برادران محمدعلی حیدری ، مقاوم دوم در بخش خواهران فاطمه‌سادات بسکابادی

مقام سوم در بخش برداران محمدرضا شیرازی ، مقام سوم در بخش خواهران مهری نامدار

در بخش حفظ کل

مقام اول در بخش برادران  امیدرضا رحیمی ، مقام اول در بخش خواهران نرجس سعدالدین

مقاوم دوم در بخش برادران محمد لائینی ، مقاوم دوم در بخش خواهران مائده محبی‌فرد

مقام سوم در بخش برداران محمدرضا جاهدی‌نیا، مقام سوم در بخش خواهران فاطمه غلامی

در بخش بیست جزء

مقام اول در بخش برادران حسین دهقان ، مقام اول در بخش خواهران منصوره آقاحسنی

مقاوم دوم در بخش برادران محمدعماد محمدیاری ، مقاوم دوم در بخش خواهران فاطمه ندیمی

مقام سوم در بخش برداران محسن حاجی‌حسینی ، مقام سوم در بخش خواهران فاطمه رضادوست

در بخش 10 جزء

مقام اول در بخش برادران  امید قاسمی ، مقام اول در بخش خواهران مریم  باقری‌آستانی

مقاوم دوم در بخش برادران علی مهربانی ، مقاوم دوم در بخش خواهران حوریه حقیقی

مقام سوم در بخش برداران محمد شبان ، مقام سوم در بخش خواهران بهجت آسیون

در بخش پنج جزء

مقام اول در بخش برادران عباس سلامتی ، مقام اول در بخش خواهران زهرا فروزان نیا

مقاوم دوم در بخش برادران محمدرضا محمدی ، مقاوم دوم در بخش خواهران شیما پوریوسفی

مقام سوم در بخش برداران سیدعلی سیادت ، مقام سوم در بخش خواهران زهرا اکبریان


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: