• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-2286-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

گزارش ایسنا از مرحله نیمه نهایی بخش استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان شمالی

مرحله نیمه نهایی بخش استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان شمالی برگزار شد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، در این مرحله از مسابقات که در دانشگاه علوم پزشکی بجنورد برگزار شد، دو تیم منطق آوران دانشگاه علمی کاربردی بجنورد ۲ و تیم محشای عدالت از دانشگاه علمی کاربردی شیروان با گزاره "عامل اصلی گرایش افراد به مواد دخانی عدم وجود سرگرمی مناسب اوقات فراغت است" با یکدیگر رقابت کردند که تیم منطق آوران برنده شد.
تیم های جلال دانشگاه علوم پزشکی بجنورد و تیم شهید دیالمه از دانشگاه بجنورد نیز با گزاره "پذیرش منشور حقوق بشر از سوی کشورها نتوانسته در جهت کاهش نقض حقوق بشر انسان ها موثر واقع شود" با یکدیگر رقابت کردند که تیم جلال به مرحله بعد راه یافت.
از دو تیم ندای حق از دانشگاه پیام نور بجنورد و تیم شهید توفیقیان از دانشگاه پیام نور اسفراین نیز که مقرر شده بود با گزاره "ارتباط مستقیمی بین حجاب و افزایش سلامت روانی بانوان وجود دارد" به رقابت پرداختند که تیم دوم از ادامه رقابت ها انصراف داد و تیم ندای حق صعود کرد.
این دور از مسابقات را سه داور عضو هیات علمی دانشگاه داوری کردند.
مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان شمالی به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان و با همکاری دانشگاه های خراسان شمالی برگزار می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: